SPOTKANIE PARTNERSKICH SZKÓŁ W CORLATEL, W RUMUNII

W dniach 24-30 kwietnia 2023 r. odbyło się w partnerskiej szkole w Corlatel, w Rumunii, kolejne spotkanie partnerskich szkół z Francji, Polski, Portugalii, Rumunii i Turcji.

Uczestnicy spotkania wzięli udział w różnorodnych warsztatach poświęconych zdrowej żywności i zdrowemu stylowi życia. Byli przyjęci przez na spotkaniach przez lokalne władze samorządowe oraz oświatowe. Mieli także odbycia rejsu po Dunaju oraz zwiedzenia pobliskich miejscowości i parków narodowych.

SPOTKANIE PARTNERSKICH SZKÓŁ W CUCUJAES, W PORTUGALII

W dniach 6-12 listopada 2022 r. odbyło się w partnerskiej szkole w Cucujaes, w Portugalii, kolejne spotkanie partnerskich szkół z Francji, Polski, Portugalii, Rumunii i Turcji.

Uczestnicy spotkania wzięli udział w różnorodnych warsztatach poświęconych zdrowemu stylowi życia.

Mieli także okazję zwiedzenia Coimbry oraz pobliskiego Porto.

SPOTKANIE PARTNERSKICH SZKÓŁ W ADANA, W TURCJI

W dniach 15-21 maja 2022 r. odbyło się w partnerskiej szkole w Adanie, w Turcji, kolejne spotkanie partnerskich szkół z Polski, Portugalii, Rumunii i Turcji.

Poświęcone ono było realizacji pod tematu projektu „pokój i jedność”.

SPOTKANIE PARTNERSKICH SZKÓŁ W BYDGOSZCZY

W dniach 5-11 grudnia 2021 r. odbyło się w naszej szkole I spotkanie partnerskich szkół z Portugalii, Rumunii i Turcji.

Poświęcone ono było problematyce związanej z hasłem „w zdrowym ciele zdrowy duch”.