• Nabór do 4 klasy sportowej o profilu kajakowym w Szkole Podstawowej nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w roku szkolnym 2024/2025.

Kandydat do klasy sportowej - uczeń klasy 3 zobowiązany jest wziąć udział w teście sprawnościowym przeprowadzanym przez trenerów na terenie szkoły. O terminie testu sprawnościowego rodzic zostanie poinformowany po złożeniu w sekretariacie kompletu dokumentów rekrutacyjnych, które może pobrać ze strony internetowej szkoły lub w formie papierowej w dużym budynku szkoły przy wejściu głównym.

Zasady funkcjonowania klasy sportowej:

• współpracujemy z klubem UKS KOPERNIK,

• przedmioty realizowane w klasie sportowej są takie same, jak w pozostałych klasach na tym samym poziomie,

•  dziecko uczęszczające do klasy sportowej o profilu kajakowym realizuje dodatkowo 6 godzin zajęć treningowych: w klasie 4 i 5 treningi w formie zajęć ogólnorozwojowych z nauczycielami wychowania fizycznego, od klasy 6 treningi w klubie prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów UKS KOPERNIK,

• obozy sportowe letnie i zimowe.

Wypełnione podania należy złożyć w sekretariacie szkoły wraz z zaświadczeniem lekarza „pierwszego kontaktu” o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania sportu i przystąpienia do testów sprawności fizycznej.

PODANIA PRZYJMUJEMY DO 27 MARCA 2024 DO GODZINY 14:00

Złożenie podania nie oznacza przyjęcia do klasy – o przyjęciu decydował będzie wynik testu sprawności fizycznej.

PODANIE_O_PRZYJECIE_DO_KLASY_SPORTOWEJ.docx