OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
Nazwa konkursu
Miejsce
Imię i nazwisko
Klasa
Opiekun
Konkurs Fotograficzny Wojewody "Przyroda i architektura województwa kujawsko-pomorskiego"
finalista
Szymon Pankau
IIA gimn.
mgr Krzysztof Kołaczyk
Ogólnopolski Konkurs “Alfik Matematyczny”
wynik dobry
Maksymilian Macherzyński
5b SP
mgr Joanna Kozłowska
Ogólnopolski Konkurs “Alfik Matematyczny”
wynik bardzo dobry
Marcin Gregrowicz
6d SP
mgr Magdalena Pawikowska
Internetowy Konkurs "Maks Matematyczny"
wynik bardzo dobry
Marcin Gregrowicz
6d SP
mgr Magdalena Pawikowska
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Olimpus"
laureat
Marcin Gregrowicz
6d SP
mgr Magdalena Pawikowska
Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy
z Matematyki dla szkół podstawowychetap rejonowy
Maksymilian Macherzyński
5b SP
mgr Joanna Kozłowska
Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy
z Historii dla gimnazjumlaureat
Mikołaj Brzozowski
IIIB
gimn.mgr Agnieszka Górzyńska
Wojewódzka Olimpiada o Wielkich Polakach
etap rejonowy
Bartosz Bracikowski, Tomasz Lesiński, Mateusz Nowiński i Mateusz Wągrowski
mgr Agnieszka Górzyńska
Miejski Konkurs "Wizytówki naszego miasta"
II miejsce
wyróżnienie
Wiktor Jakiel
Maksymilian Kaczmarek
IB gimn.
IIC gimn.
mgr Agnieszka Górzyńska
VIII Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Best English Speller" dla szkół ponadgimnazjalnych
I miejsce
Zuzanna Thies
Damian PrzybylskiIIILO
mgr Mirosława Kińska
VIII Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Best English Speller"
III miejsce
Marta Bortkiewicz
Mikołaj GórskiIIIF gimn.
IIIE gimn.mgr Mirosława Kińska
Miejski Konkurs Grafiki Komputerowej "Niesamowita Bydgoszcz"
I miejsce
II miejsceMaria Glamowska
Marcin Gregrowicz6d SP
mgr Monika Śmielecka
V Wojewódzki Konkurs Historyczny dla uczniów SP
finalista
Izabella Kwiatkowska
6d SP
mgr Marlena Dera - Rydyńska
Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
laureat
Urszula Mądzielewska
6d SP
mgr Magdalena Pawikowska
Międzyszkolny Konkurs Czytelniczo - Plastyczny "Podróż po Polsce szlakiem rodzinnych podań i legend"
III miejsce
Marcelina Maxelon
Maja Remiszewicz6b SP
mgr Malgorzata Kozińska
Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
etap rejonowy
Anna Bych
IIIF gimn.
mgr Violetta Dybowska
XI Ogólnopolski Konkurs Literacki “Okno”
I miejsce
Ellen Kuźma
IA gimn.
mgr Małgorzata Niedziałkowska
XXXIII Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej
laureatka
Ellen Kuźma
IA gimn.
mgr Małgorzata Niedziałkowska
Ogólnopolski Konkurs "Świętujemy urodziny króla Kazimierza Wielkiego"
I miejsce
Wiktor Jakiel
IB gimn.
mgr Agnieszka Górzyńska
Konkurs "Jan Paweł II
w województwie kujawsko - pomorskim: obecność
i dziedzictwo"wyróżnienie
Mateusz Nowiński
Bartosz BracikowskiIIB gimn.
IIA gimn.mgr Agnieszka Górzyńska
III etap Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach
finał
Tomasz Lesiński, Mateusz Nowiński, Mateusz Wągrowski
klasy II gimn.
mgr Agnieszka Górzyńska
Miejski Konkursu Tworzenia Witryn internetowych, serwisów, blogów i wideoblogów „DZIECI W SIECI” – „Nieszablonowy Ja” - kategoria gimnazjum
I miejsce
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
Zuzanna Mrówczyńska
Filip Piechocki
Michał Dąbrowski
Jakub Kondraciuk
Wojtek Puchalski
Szymon PankauGabriela Torzewska
mgr Anna Dylewska
mgr Monika Śmielecka
Miejski Konkursu Tworzenia Witryn internetowych, serwisów, blogów i wideoblogów „DZIECI W SIECI” – „Nieszablonowy Ja”
kategoria szkoła podstawowa
I miejsce
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
Urszula Mądzielewska
Karolina Klein
Kacper Fordon
Oliwia Boryń
mgr Monika Śmielecka
Ogólnopolski Konkurs pt."Ratujemy życie"
finał
Anna Rona, Natasza Mrówczyńska,
Paweł Polanowskimgr Katarzyna Saas - Kudlicka
Międzyszkolna Olimpiada Teologii Katolickiej
etap diecezjalny
Zuzanna Menchen,
Paulina Muller
IIE gimn.
mgr Joanna Zmuda
I edycja Konkursu Międzyszkolnego "Czytam z rodzicem"
II miejsce
Kacper Fordon
6c SP
mgr Izabela Strzyżewska - Kasprzyk
II edycja Konkursu Międzyszkolnego "Czytam z rodzicem"
III miejsce
Kacper Fordon
6c SP
mgr Izabela Strzyżewska - Kasprzyk
Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Bydgoszczy w języku angielskim "Bydgoszcz - my home town"
III miejsce
Natalia Kalinowska
IIIC gimn.
mgr Magdalena Jaroch
Konkurs Matematyczny Liga Zadaniowa
I miejsce
II miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
Marcin Gregrowicz
Urszula Mądzielewska
Miriam Chazbijewicz
Bartosz Bracikowski
Filip Mikucki
Zuzanna Musiał
6d SP
IB gimn.
IIA gimnIB gimn.
IB gimn.
mgr Magdalena Pawikowska
mgr Kornelia Mruk - Horodecka
mgr Dorota Dulińska
mgr mgr Kornelia Mruk - Horodecka
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii dla gimnazjum
laureat
Mikołaj Brzozowski
IIIB gimn.
mgr Agnieszka Górzyńska
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla szkół podstawowych
laureat
Urszula Mądzielewska
6d SP
mgr Magdalena Pawikowska
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
finalista
Marcin Gregrowicz
6d SP
mgr Barbara Kośnikowska
VI Regionalny Konkurs Literacki "Śladami patronów naszych ulic"
I miejsce
Mikołaj Olkiewicz
IIC gimn.
mgr Agnieszka Górzyńska
VI Regionalny Konkurs Multimedialny "Śladami patronów naszych ulic"
wyróżnienie
Karolina Witkowska i Paulina Muller
IIE gimn.
mgr Agnieszka Górzyńska
Miejski Konkurs Historyczno – Literacki "Rzecz o Józefie Piłsudskim w Bydgoszczy"
wyróżnienie
Emilia Leśniewska
IIIB gimn.
mgr Agnieszka Górzyńska
Konkurs Międzyszkolny "English in the future"
wyróżnienie
Maria Musielewicz
IID gimn.
mgr Agnieszka Posadzy
XI Ogólnopolski Konkurs Literacki "Okno"
I miejsce
Ellen Kuźma
IA
gimn.mgr Małgorzata Niedziałkowska
XXIII Międzynarodowy Konkurs Literacki im. W. Chotomskiej
laureatka
Ellen Kuźma
IA
gimn.mgr Małgorzata Niedziałkowska
Wojewódzki Konkurs Literacki "Pół metra nad ziemią z Markiem Chagallem"
I miejsce
Ellen Kuźma
IA gimn.
mgr Małgorzata Niedziałkowska
Geologiczne Barwy Ziemi
laureat
Radosław Wodnicki
IIIE gimn.
mgr Paulina Konkel
Międzyszkolny Konkurs "Globus"
I miejsce
wyróżnienie
Stanisław Drewienkowski
Kacper Słowiński
ID
gimn.IF
gimn.mgr Renata Zalas
mgr Paulina Konkel
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
laureat
Maksymilian Macherzyński
5b SP
mgr Joanna Kozłowska
Międzynarodowy Konkurs "Kangur 2017"
wynik bdb
wyróżnienie
Marcin Gregrowicz
Urszula Mądzielewska
6d SP
6d SP
mgr Magdalena Pawikowska
Międzynarodowy Konkurs "Kangur 2017"
wyróżnienie
Maksymilian Macherzyński
5b SP
mgr Joanna Kozłowska
Międzynarodowy Konkurs "Kangur 2017"
wyróżnienie
Łukasz Wolski
IIB gimn.
mgr Joanna Paliwoda
Międzyszkolny Konkurs z fizyki "Eureka" dla gimnazjalistów klas III
I miejsce
Anna Bych, Aleksandra Kowalik, Kinga Smoleńska, Bartosz Adamczyk
IIIF
gimn.mgr Katarzyna Terczyńska
Międzyszkolny Konkurs z fizyki "Eureka" dla gimnazjalistów klas III
II miejsce
Natalia Kalinowska, Gabriela Torzewska, Aleksandra Korzyniewska,
Miłosz KurlusIIIC gimn.
IIIE gimn.
mgr Katarzyna Terczyńska
Międzyszkolny Konkurs z fizyki "Eureka" dla gimnazjalistów klas III
wyróżnienie
Mateusz Pawikowski,
Kacper Hernik, Marcin NowatkowskiIIIB
gimn.mgr Katarzyna Terczyńska
Ogólnopolski Konkurs "Olimpus"
z języka angielskiegolaureat
Marcin Gregrowicz
6d SP
mgr Marzena Banaszkiewicz
VI Miejski Konkurs Języka Angielskiego "English is Everywhere 2017"
finalista
Marcin Gregrowicz
6d SP
mgr Marzena Banaszkiewic