• Opłaty za obiady

OD 1 MARCA 2024 R. OBIAD BĘDZIE MOŻNA ZAMÓWIĆ TYLKO PRZEZ APLIKACJE

Nr konta 03 1240 6452 1111 0010 4798 8713

Koszt jednego obiadu wynosi 5.50 zł

Posiłki należy zamawiać przez aplikację „Zamów posiłek”.

Każdą nieobecność ucznia na obiedzie należy zgłaszać intendentowi szkoły w wybrany przez Rodzica sposób:

• telefonicznie (nr tel. 52 371 13 26, wew. 50);

• poprzez e-dziennik (Draus Katarzyna);

• poprzez e-mail : intendent.zs19@wp.pl

oraz poprzez aplikację „Zamów posiłek”.

Każda zgłoszona nieobecność będzie odliczana przy następnej wpłacie za obiady.

Nie należy odliczać dni, które nie były zgłaszane wcześniej intendentowi.

Nieobecności należy zgłaszać do godz. 8.00 tego samego dnia lub dni następne.

Z uwagi na to, że banki różnie księgują wpłaty na szkolnym koncie,

bardzo proszę osoby, które robią przelew za obiady w ostatni dzień płatności

o wysłanie potwierdzenia wpłaty za obiady dziecka na e-mail intendent.zs19@wp.pl

lub przesłanie informacji poprzez e-dziennik do intendenta szkoły.

Jeśli płatność zostanie dokonana przez aplikację „Zamów posiłek”,

nie ma potrzeby wysyłania żadnego potwierdzenia.

Prosimy o dokonywanie wpłat do dnia 10-tego każdego miesiąca.

Po tym terminie wpłaty nie będą przyjmowane, a uczeń nie otrzyma obiadu.

• Ferie zimowe w mieście

• W związku ze zbliżającym się terminem ferii zimowych informujemy, że w dniach od 12 lutego 2024 r. do 23 lutego 2024 r. uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych funkcjonujących na terenie Miasta Bydgoszczy, będą mogli bezpłatnie korzystać:

• z basenów zarządzanych przez Bydgoskie Centrum Sportu, z basenu w Pałacu Młodzieży, pływalni przy Zespole Szkół nr 5 i lodowiska przy ul. Tomasza Golloba 7 w każdy dzień roboczy od chwili otwarcia do godziny 1400,

• z lodowiska Torbyd w każdy dzień roboczy w godzinach 9:30-10:45 oraz 11:15-12:30.

Z ww. obiektów bezpłatnie korzystać mogą uczniowie uczęszczający do bydgoskich szkół po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej oraz dzieci do 7 lat, wejście z opiekunem (obowiązek opłaty za bilet przez opiekuna).