• Międzyszkolny Konkurs Logopedyczno-Plastyczny Wiosenne Rymowanki.

•                Z okazji powitania wiosny odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Logopedyczno-Plastyczny  "Wiosenne Rymowanki". Zadaniem dzieci było stworzenie dowolną techniką pracy przedstawiającej wiosnę oraz ułożenie krótkiej rymowanki. Do naszej szkoły napłynęło wiele wspaniałych i ciekawych prac. W konkursie wzięły udział dzieci sześcioletnie z przedszkoli oraz klasy 1-3 ze szkoły podstawowej. Oto jak przedstawiają się wyniki konkursu:

Przedszkole:

1. Liliana Woźniak (Niepubliczne Przedszkole "Jagódka")/Adam Jagódka ( Gminne Przedszkole "Wróżka")

2. Nadia Cykowiak-Reiwer (Niepubliczne Przedszkole "Jagódka")

3. Martyna Meyer ( Niepubliczne Przedszkole "Przedszkolna Chatka")

Wyróżnienia:

Jan Schiler (Niepubliczne Przedszkole "Jagódka"), Laura Słupska (Niepubliczne Przedszkole "Jagódka"), Blanka Brzoskiewicz ( Niepubliczne Przedszkole "Jagódka"), Aleksandra Głowacka ( Niepubliczne Przedszkole "Przedszkolna Chatka"), Hanna Łuźniak ( Niepubliczne Przedszkole "Przedszkolna Chatka"), Igor Czapliński (Niepubliczne Przedszkole "Jagódka")

Szkoła:

1. Alicja Szewe kl. 1b ( SP25)

2. Antoni Straszewski  kl. 2d ( SP25)/ Yana Pikhota kl.2f ( SP25)

3. Lena Koszka kl.2f ( SP 25)

Wyróżnienia: