• 12 października z inicjatywy SU SP nr 25 odbyły się Wybory Mistera Szkoły Podstawowej. Osiemnastu rywalizujących o tytuł śmiałków zmierzyło się w czterech niełatwych konkurencjach. Panowie musieli oczarować nietuzinkowym komplementem księżniczkę, wykazać się umiejętnością kulturalnego zachowania przy stole, zachwycić jury
          i publiczność talentem tanecznym, a także zabłysnąć orientacją we współczesnym świecie mody, sportu, muzyki
          i filmu.

Wszyscy kandydaci wyszli z potyczek z tarczą, dlatego jury nie miało łatwego zadania. Ostatecznie, po burzliwych naradach, tytuł Mistera Szkoły Podstawowej otrzymał Aleksander Bańczyk z klasy 4c, który będzie nam miłościwie panował w roku szkolnym 2021/22. Wicemisterem został Wiktor Pawlikowski z klasy 7c, a II Wicemisterem Filip Bandzarewicz z klasy 7e. Serce dziewczyn z widowni skradł Maks Bankowski z klasy 6b, który otrzymał tytuł Mistera Publiczności.

Wszystkim kandydatom serdecznie gratulujemy odwagi, dystansu i błyskotliwości, a Misterom sukcesu!

Radzie Rodziców dziękujemy za zasponsorowanie nagród, a uczniom z klasy III A LO za pomoc w organizacji
          i przeprowadzeniu wyborów.

Było super!