• SZCZĘŚLIWY NUMER

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

Od dnia 14 marca 2018 roku, za zgodą Pani Dyrektor Beaty Mendry, rozpoczynamy codzienne losowanie Szczęśliwego Numeru.

REGULAMIN

1. Szczęśliwy Numer obowiązuje w Zespole Szkół nr 19. od dnia 14 marca 2018 r. do odwołania.
          2. Szczęśliwy Numer losowany jest codziennie rano przed godz.7:10. Losowania dokonuje przedstawiciel SU w obecności nauczyciela.
          3. Szczęśliwy Numer jest przypisany numerowi ucznia w dzienniku lekcyjnym.
          4. Szczęśliwy Numer  zwalnia ucznia z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek.
          5. Posiadacz Szczęśliwego Numeru nie ponosi konsekwencji za brak zadania domowego
            oraz przygotowania do lekcji.
          6. Szczęśliwy Numer nie zwalnia ucznia z pisania zapowiedzianych prac pisemnych oraz
            z obowiązku odpowiedzi zapowiedzianej wcześniej przez nauczyciela.
          7. Wylosowany numer umieszcza się na tablicy SU w widocznym miejscu.
          8. Osoba ze Szczęśliwym Numerem ma prawo zadecydować o pójściu do odpowiedzi ustnej na ocenę oraz pisaniu niezapowiedzianej kartkówki. Z przywileju można, ale nie trzeba skorzystać.
          9. Losowanie Szczęśliwego Numeru zostaje wstrzymane na 2 tygodnie przed klasyfikacją śródroczną i końcową.
          10. Powyższy regulamin dotyczy uczniów klas 4 - 8 SP, i I - III LO.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego ZS 19 wraz z opiekunami