• Spotkanie dla rodziców uczniów klas I SP

• W dniu 28 sierpnia 2023 r. (poniedziałek) o godz. 17:00 zapraszamy do małego budynku szkoły rodziców uczniów, którzy od 1 września rozpoczną naukę w I klasie SP na spotkanie z dyrekcją i przyszłymi wychowawcami klas.

• Wakacje od 23.06 - 31.08.2023

• Życzymy Wam słonecznych, bezpiecznych wakacji,

Udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań

z ciekawymi ludźmi i wiele niezapomnianych przeżyć,

Do zobaczenia we wrześniu.

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

• Zakończenie roku odbędzie się

według poniższego harmonogramu:

Szkoła podstawowa:

Klasy 1 - 2 godz. 8.00

Klasy 3 godz. 9.00

Klasy 4 - 5 godz. 10.00

Klasy 6 - 7 godz. 11.00

Liceum:

Klasy 1, 2, 3 godz. 12.00

• Akcja "Podaruj książkę Darczyńcy"

• Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, ich rodzicom, nauczycielom i innym darczyńcom, którzy przekazali dary książkowe do naszej biblioteki. Dzięki temu szkolna biblioteka wzbogaciła się o ponad 100 książek. Cieszymy się, że są osoby, dla których nasz księgozbiór nie jest obojętny i potrafią podzielić się tym, co posiadają. Te miłe gesty pozostają na długo w naszej pamięci, a podarowane książki przyczynią się do pomnożenia radości, jaką daje czytanie.

Książki podarowali:

Julia Wodecka, Franciszek Bigus, Marta Kobus, Nadia Wilant, Monika Krysztofowicz, Michalina Śmielecka, Karolina Lamparska, Kacper Madej, Liliana Karsz, Tomasz Kozłowski, Natalia Kozłowska, Emilia Mikołajczewska, Filip Bakoń, Kamila Kwiatkowska, Agnieszka Górzyńska, Ignacy Olejniczak, Antonina Oparka, Gabriela Watkowska, Pola Swietlik, Mikołaj Barczyński, Aleksander Kuszewicz, Julia Jakubowska, Joanna Kozłowska, Zuzanna Polanowska, Izabela Strzyżewska, Edyta Regent, Violetta Furgol, Arkadiusz Kasprzyk, Szymon Potocki, Iwetta Kuziemska, Krzysztof Popek, Weronika Popek, Agnieszka Kędzierska, Małgorzata Niedziałkowska, Julia Jakubowska, Kornelia Witkowska, Zofia Redlarska, Iwona Kotas.

• Warsztaty druku 3D

• Dnia 14 czerwca 2023 r. uczniowie z naszej szkoły wraz z opiekunem panią Anną Dylewską brali udział
            w warsztatach z druku 3D w Centrum Edukacyjnym ROBOproject w Bydgoszczy. Na zajęciach utworzyli projekt klocka LEGO oraz własny projekt breloczka. Na zakończenie warsztatów uczestnicy otrzymali wydrukowany na drukarce 3D klocek lego.

• Wycieczka do Ogrodu Zoologicznego

• W dniach 26.05-05.06.23 r. uczniowie z klas 6c, d, e uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Ogród Zoologiczny w Bydgoszczy  pt. „Sekretne życie ptaków drapieżnych”. Zajęcia odbywały się w terenie, pod przewodnictwem p. Magdaleny Węglarz. Uczniowie mięli okazję badać wypluwki ptaków, rozpoznawać jaja i pióra, a także zwiedzili ZOO.  Zajęcia były bardzo interesujące.