• Wyniki konkursu z j.niemieckiego

• Na początku kwietnia uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w  świątecznym konkursie

z języka niemieckiego Osterquiz.

Celem konkursu było przede wszystkim promowanie języka obcego i poszerzenie znajomości słownictwa oraz promowanie kultury krajów niemieckojęzycznych.

Oto wyniki konkursu:

Klasy 7

I miejsce – Adrianna Paraszczuk (7b)

II miejsce – Kevin Nowak (7b)

III miejsce – Weronika Kalinowska (7e)               Gabriel Szyttenholm (7b)

Wyróżnienia: Helena Kopeć i Aleksandra Wacław z klasy 7e

Klasy 8

I miejsce – Jan Puczyński (8c)

II miejsce – Anna Michałowicz (8a)

III miejsce – Igor Chomiuk (8e)

Nagrody i dyplomy zostały już wręczone.

Dziękuję za udział i zaangażowanie. Zwycięzcom serdecznie gratuluję!

Organizator: Marta Dąbrowska

• Rekolekcje wielkopostne dla LO

• W dniach 4.04-6.04 uczniowie LO uczestniczyli w szkolnych rekolekcjach wielkopostnych pod hasłem ,,Znamię”. Pierwsze dwa dni spędziliśmy w IX LO , gdzie nauki rekolekcyjne głosił ks. Paweł Sawiak SJ. Była modlitwa, śpiew, taniec , praca w grupach.

Ostatni dzień rekolekcji upłynął nam na pięknym koncercie ewangelizacyjnym w hali XÎ LO. Adoracja, świadectwa , sakrament pokuty, oprawa muzyczna zespołu Nie Ma Go Tu - to wszystko stało się uwieńczeniem rekolekcji , które wniosły wiele dobra w naszą codzienność .

Joanna Zmuda

• Lista uczniów przyjętych i nieprzyjętych do klasy 1 SP nr 25

• Lista uczniów przyjętych i nieprzyjętych biorących udział w rekrutacji otwartej (którzy nie zamieszkują w obwodzie szkoły) do klasy pierwszej w Szkole Podstawowej nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy

W dniu 29 sierpnia 2022 r. (poniedziałek) o godz. 17:00 zapraszamy do małego budynku szkoły rodziców uczniów, którzy od 1 września rozpoczną naukę w I klasie SP na spotkanie z dyrekcją i przyszłymi wychowawcami klas.

• XXI LO zaprasza do wspólnej podróży w szkole bez ocen

• Serdecznie zapraszamy przyszłych licealistów wraz z Rodzicami, Opiekunami i Znajomymi na Dzień Otwarty w formie warsztatów dla Kandydatów na rok szkolny 2022/23 w dniu 11 kwietnia 2022 r. o godz. 17.00

W czasie spotkań z kandydatami zostaną zaprezentowane klasy:

IA integracyjna z rozszerzoną geografią i językiem angielskim

IB NOWOŚĆ !  terapeutyczna z rozszerzoną geografią i językiem polskim

Będzie można porozmawiać z przyszłymi wychowawcami, nauczycielami wiodących przedmiotów, uczniami, którzy udzielą najważniejszych informacji o danych klasach.

Dodatkowo porady ze specjalistą Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej

Jesteśmy OTWARCI na każdego młodego człowieka, który chce w życiu osiągnąć swój cel.

Przyjdźcie zobaczyć naszą szkołę, porozmawiajcie z naszymi Uczniami i Nauczycielami!

Czekamy na Was

• 7 kwietnia Światowy Dzień Zdrowia

• Tegoroczne hasło ustanowione przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), brzmi: "Nasza planeta, nasze zdrowie".

Drodzy Uczniowie,

zapraszamy do wzięcia udziału w inicjatywach promujących dbałość o planetę i siebie. Szczegóły są dostępne u Waszych wychowawców i nauczycieli wspierających.

Działamy przez cały kwiecień.

• "Bieg Ekonomika - powitanie wiosny" na dystansie 1500m

• W Dzień Wagarowicza 21.03.2022 uczniowie SP 25 reprezentowali szkołę w biegu przełajowym "Bieg Ekonomika - powitanie wiosny" na dystansie 1500m.
            Spisali się na medal. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szymon Pawlikowski
            Dawid Lorek
            Sebastian Soboń
            Zosia Stachowiak

• Klasa sportowa dla uczniów czwartej klasy

• Drodzy Rodzice!

Wasze pociechy w przyszłym roku szkolnym 2022/2023 rozpoczynają naukę w klasie czwartej. Zachęcając ich do uprawiania sportu, zapraszamy do klasy sportowej o profilu – kajakarstwo.

To świetna okazja by połączyć naukę w szkole z aktywnością fizyczną. Program dydaktyczny klasy sportowej jest dokładnie taki sam jak w pozostałych klasach czwartych. Jedyne co nas wyróżnia to dodatkowe 6 godzin wychowania fizycznego w tygodniu. Przez pierwsze dwa lata wszystkie zajęcia sportowe na terenie szkoły będą realizowane w formie treningu ogólnorozwojowego, zadbamy o to by dzieci miały świetną kondycję, wytrzymałość, szybkość, zwinność, skoczność i potrafiły się przy tym świetnie bawić. Zajęcia będą dostosowane do wieku oraz umiejętności dzieci prowadzone przez kadrę naszej szkoły (mgr Agnieszka Andrzejewska oraz mgr Mariola Półczyńska). Współpracujemy z klubem UKS „Kopernik” dzięki czemu będziemy mieli możliwość nauki pływania w kajakach na przyszkolnej pływalni. Czekaja nas wycieczki do klubu oraz biwaki sportowe, wyjścia na lodowisko, do kina, teatru czy filharmonii.

Jeśli Wasze dzieci mają dużo energii, lubią sport, wychowanie fizyczne, pływanie, gry i zabawy ruchowe to kajaki tez pokochają.

Nabór do naszej klasy już trwa. Wnioski można pobrać przed wejściem do budynku dużej szkoły lub w sekretariacie.

Obecnie odbywają się zajęcia sportowe dla dzieci klas 3 SP na dużej sali gimnastycznej:

poniedziałki 14:30 – 15:15  (wejście przez szkołę) oraz w soboty  9:15 – 10:00 (wejście boczne od strony parkingu basenowego) wszystkie chętne dzieci serdecznie zapraszamy.

Agnieszka Andrzejewska i Mariola Półczyńska