• Europejski Rok Młodzieży

• ​​​​​Miło nam poinformować, iż w dniach 15 i 16 grudnia br. nauczyciel naszej szkoły - Pan Sławomir Borkowski uczestniczył w konferencji organizowanej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Ministrów w Warszawie z okazji Europejskiego Roku Młodzieży.

​​​​​​​

​​​​​​​Uczestnicy konferencji mieli okazję spotkania z Sekretarzem Stanu, Pełnomocnikiem Rządu do Spraw Młodzieży Piotrem Mazurkiem, udziału w wielu interesujących szkoleniach, wymiany doświadczeń i poglądów, a także zwiedzenia Kancelarii.

Nasza szkoła stała się tym samym częścią wspaniałej inicjatywy włączania młodzieży do angażowania się w działalność aktywistyczną.

• Drzwi otwarte

• Dnia 14.12.2022 r. (środa) w godz. 16.30 - 17.30 odbedą się "Drzwi Otwarte".
            Spotkanie Rady Rodziców - godz. 17.00.

• Grant oświatowy

• Realizacja naszego grantu dobiega końca, ale spotkania będziemy kontynuować. Najliczniejszą grupę uczestników stanowią uczniowie klasy Ib, ale zaglądają do nas także stęsknieni czwartoklasiści. Serdecznie zapraszamy!!!

Ćwiczenia o charakterze zabawy i gry dydaktyczne dotyczące kształtowania kompetencji społeczno-emocjonalnych przygotowane przez mgr S. Łuczak, dr I. Plieth - Kalinowską oraz mgr J. Smolińską umożliwiły uczestnikom zajęć nabycie takich kompetencji społecznych jak: rozpoznawanie emocji/uczuć własnych i innych osób oraz identyfikowanie emocji wywołanych sytuacją, pragnieniem, a także wzbogaciły ich umiejętności o sposoby rozładowywania tych nieprzyjemnych i odmawiania w sytuacjach zagrożenia deprawacją.

linki do zdjęć: zobacz foto>>

• Warsztaty z robotyki w Centrum Edukacyjnym ROBOproject

• Dnia 1 grudnia 2022 r. uczniowie z naszej szkoły wraz z opiekunem panią Anną Dylewską brali udział w warsztatach z robotyki w Centrum Edukacyjnym ROBOproject w Bydgoszczy.
            Na zajęciach tworzyli własne projekty pojazdów z klocków LEGO, które wykorzystali później do wyścigów. Pod u koniec warsztatów uczestnicy rysowali za pomocą długopisów 3D ozdoby świąteczne.